Reklam kokan hareketler bunlar!

Aslında magazinden uzak yaşamayı seven ve yaptıkları işin dışında pek görüntü vermek istemeyen oyuncular bol bol magazin muhabirlerinin cirit attığı AVM'lere gider oldu. Farkında mısınız reklam filmi çekenler tek tek AVM'lere koşuyor.

Özel Haber

Örneğin Kiralık Aşk dizisinin Ömer'i Barış Arduç oynadığı reklam filminin ardından her hafta en az bir kez Etiler'de bulunan AVM'de görüntüleniyor.


Hatırlayın Kerem Bürsin ile Serenay Sarıkaya çifti magazine birlikte görüntü vermemek adına tatile yurtdışına gitmişti. Hatta Serenay Sarıkaya annesini özleyince Türkiye'ye dönmek yerine annesini Amerika'ya aldırmıştı ki gözlerden uzak gezip, dolaşabilsinler, ana-kız magazinden uzakta vakit geçirip bol bol hasret giderebilsinler.

Özel hayatlarına bu kadar dikkat eden Kerem Bürsin ile Serenay Sarıkaya da ne hikmetse birlikte bir jean markasının reklamlarında boy gösterince üzerlerine jean'lerini çekip Gayrettepe'deki Zorlu AVM'de el ele kol kola görüntüler verdiler.


Kiralık Aşk'ın Defne'si Elçin Sangu da özel hayatına dikkat eden ve kameralardan oldukça uzak yaşayan biri. Ama o da bir giyim markasının reklamlarında boy gösterince soluğu AVM'de alanlardan. Elçin Sangu da reklam filminin ardından Zorlu AVM'de görüntülendi.


Sanırım yapılan reklam anlaşmalarında bu da var. Büyük ihtimalle "AVM'lere gelip bizim mağazamızı ziyaret edeceksiniz" gibi bir kural konmuştur. Onlar da el mahkum kaçtıkları magazinin göbeğine bodoslama dalmıştır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: