"Romantik Komedi 2" filminin galasında neler yaşandı?

“Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda” filminin galası dün akşam Kanyon'da yapıldı. Çok kalabalık bir gecceydi. Mahsun Kırmızıgül ve onun dizisinde rol alan oyunculardan Onur Tuna, Serra Tokdemir, Fatma Toptaş ve Meltem Miroğlu gecceye katılanlar arasındaydı. Sanırım filmde rol alan oyuncu arkadaşları Ali Ersan Duru'ya destek vermek için oradaydılar.

Özel Haber

"İşler Güçler" dizisinden ayrılan Büşra Pekin, gecceye tek başına gelmişti. Diziye anlaşmalı girdiğini ve ayrılacağını önceden bildiğini söyleyen Büşra, "İşler Güçler"in çok başarılı bir iş olduğunu ve orada tanıştığı arkadaşlarla da hala görüşmeyi sürdürdüğünü söyledi. Yeni projelerinin sorulması üzerine de "Ben çok boş duramıyorum. Sürpriz projelerimiz var. Yakında yine ekranlarda olacağım" dedi.

Gecceye tek başına gelen sadece Büşra değildi Burçin Terzioğlu da yalnız gelmişti. Eşi Murat Yıldırım'ı göremeyen gazeteciler Burçin Terzioğlu'na ilk iş olarak onu sordular ve eklediler "Sevgililer günü yaklaşıyor Murat Bey'e nasıl bir sürpriz yapacaksınız?" Bu soru karşısında şaşıran Burçin Terzioğlu ise hayli ilginç bir cevap vererek gazetecileri şaşırttı. Güzel oyuncu, "Sevgililer günü bana ticari bir iş olarak geliyor. Öyle şeylere çok önem vermiyorum. Zaten o gün sette olacağım. Hiç bir şey yapamayacağız" dedi.

Seray Sever de "Bizim çocuklar" dediği genç arkadaşlarıyla gelmişti galaya. İlk filmde çok eğlendiğini ve bu filmi izlemek için de sabırsızlandığını söyleyerek gazetecilerin yanından ayrıldı.

Aslında biraz yalnızlar geçidi gibiydi gala. Çünkü Sinem, Arda'sız, Engin Altan, Özge'siz katılmıştı gecceye.

GALADAN FOTOĞRAFLAR:
MAGAZİN

Filmin öne çıkanı ise kesinlikle Gürgen Öz'dü. Gürgen Öz'ün sahnelerinde seyirciler gülmekten kırıldı, salonda alkışlar koptu. Aslında ben afişte Gürgen Öz'ü en arkada görünce filmde de öyle olacak Engin Altan ya da Sinem Kobal filmde öne çıkacak sanmıştım ama yanılmışım. Filmin gizli başrolü kesinlikle Gürgen Öz'dür. Müthiş bir oyunculuk çıkarmış ve filmi ayakta tutan isim olmuş Gürgen Öz. Tebrikler..

İkinci sıraya ise Sinem Kobal'ı koyabiliriz. Çünkü seyirciden tepki alan sahneler yine onun sahneleriydi. Saf aşık rolleri biraz yapmacık dursa da bence başarılıydı. Sanılanın aksine Engin Altan, Burcu Kara ya da Cemal Hünal değil de Sinem Kobal ve Gürgen Öz başrol de gibiydi. Filmden önce çıkan haberlerle "Sinem'in rakibi olacak" diye lanse edilen Özge Ulusoy'un oyunculuğu ise kesinlikle vasattı. Bence bu filmin en kötüsü Özge'ydi belki de hiç olmamalıydı.

Ama film genel olarak güzel ve eğlenceli bir filmdi. Ben iyi bir gişe yapacağını ve beğenileceğini düşünüyorum. Filmden çıkan herkesin de Gürgen Öz'ü konuşacağını iddia ediyorum :)

magazin

magazin

Bunlarda ilginizi çekebilir: