"Sana Bir Sır Vereceğim" neden bitti?

Fox TV ekranlarında yayınlanan "Sana Bir Sır Vereceğim" dizisinin dün final bölümü yayınlandı. Dizinin Şubat'ın ilk haftası biteceğini bir ay önceden "Sana Bir Sır Vereceğim bitiyor mu?" başlığı altında yazmıştım. O zaman kimse biteceğini inanmamıştı ama dizi de dediğim tarihte bitti. Peki dizinin bitiriliş nedeni ne idi?

Özel Haber

"Sana Bir Sır Vereceğim bitiyor mu?" başlıklı yazıyı okumak için tıklayınız..

Başrollerinde Demet Özdemir ve Ekin Koç'un yer aldığı ve sosyal medyada oldukça konuşulan "Sana Bir Sır Vereceğim" aslında yayın hayatına yüksek reytinglerle başladı ve küçük yaştaki izleyicilerin gönüllerine taht kurdu.

Çünkü dizi ilk olarak Cuma günleri yayınlanıyordu ve ertesi gün okulların tatil olması nedeniyle genç izleyenler dizi izlemeye vakit bulabiliyordu. Daha sonra "Medcezir" dizisinin yayın hayatına başlamasının ardından sanırım kanal Çağatay-Serenay ikilisinden korkmuş olacak ki diziyi Pazar gününe kaydırdı. Bundan sonrada reytingler giderek azaldı.

Son olarak Ocak ayının ilk haftasında dizinin yapım şirketi Scors Film ile kanal yönetimi arasında dizinin geleceğiyle ilgili bir toplantı yapıldı. Bu toplantıda kanal yönetimi "Sana Bir Sır Vereceğim" dizisini bitirmek istediklerini yapım şirketine bildirdi. Sebep olarak ise dizinin kanalın reyting barajının altında kaldığını belirtti. "Sana Bir Sır Vereceğim"in final tarihi de o toplantıda Şubat'ın ilk haftası olarak belirlendi..

Şimdi Fox TV, "Sana Bir Sır Vereceğim"in yerine yeni bir dizi hazırlığı içinde. Bakalım "Sana Bir Sır Vereceğim"in yerini hangi dizi alacak?

Bunlarda ilginizi çekebilir: