Sedef Avcı'yı kızdıran soru!

Bugün Zorlu AVM'de geliri Toplum Gönüllüleri Vakfı'na bağışlanmak üzere 'Aşk Olsun' filminin gösterimi gerçekleştirildi. Etkinliğe filmin oyuncuları Sedef Avcı, Kenan Ece ve Selen Seyven'in yanı sıra filmin yönetmenleri Murat Serezli ve Neslihan Yıldız Alak da katıldı. Filmin başrol oyuncusu İlker Aksum ise etkinlikte yoktu.

Özel Haber


Filmin oyuncuları tek tek basının karşısına geçerek açıklamalarda bulundu. Oyuncular tek tek röportaj yapmak yerine basın mensuplarının sorularını toplu halde cevapladı. İlk olarak karşımıza Sedef Avcı geldi. Toplum Gönüllüleri Vakfı yararına sürekli çalışmalar yaptığını söyleyen Sedef Avcı, "Benden böyle bir talepleri olunca ben de seve seve katılacağımı ilettim" dedi. Filmin eğlenceli, romantik ve güzel olduğunu belirten Avcı, filmin vizyona girmesinin ardından çok güzel tepkiler aldığını söyledi.


Toplantıda bir muhabir ile Sedef Avcı arasında küçük bir gerginlik yaşandı. Muhabir ilk olarak "Kıvanç Tatlıtuğ ile sık sık bir araya geliyorsunuz. Başak Hanım’ın doğum gününde de sosyal medyadan takip ettik fotoğrafları.." dedi. Sedef Avcı bu açıklama karşısında sessiz kaldı. Bu sefer muhabir "Var mı ikili hakkında gelişmeler size soralım"dedi. Güzel oyuncu bu kez "O benimle ilgili bir gelişme değil. O yüzden görüş belirtmem doğru olmaz" diyerek bu soruyu geçiştirdi. Fakat muhabir arkadaşımız bu konuda bir cevap almak için ısrar etti ve benzer bir soruyu "Eşiniz, Kıvanç Tatlıtuğ ile çok iyi arkadaş sizin de örnek alınacak bir birlikteliğiniz var. Evlendiniz, çocuğunuz var. Kıvanç Tatlıtuğ imrenmiyor mu, kıskanmıyor mu?" diyerek 3. kez sordu. Sedef Avcı bu defa da tüm kibarlığı ile "Her şeyin bir zamanı vardır. Onlar doğru zamanın ne zaman olduğunu düşünürlerse, neye karar verirlerse o zaman olur. Herkesin kendi hayatı" dedi. Fakat bu cevap da muhabiri tatmin etmedi ve "Sizin de yakın arkadaşınız. Siz istemez misiniz evlensin, çocukları olsun..." diyerek konuyu daha da detaylandırdı. Avcı bu kez "Ne zaman mutlu olacaklarsa, ne zaman kısmetse olur" dedi.

Muhabir şansını 5. kez yine denedi ve "Size soruyorum, ben şahsi görüşünüzü merak ediyorum. Kıvanç Bey’in sanki o taraklarda bezi yok gibi duruyor. Evliliğe uzak duruyor" dedi. Sedef Avcı muhabirin bu ısrarı üzerine "Ona sorun bana niye soruyorsunuz bu soruları. Ben nereden bileyim. Bana benimle ilgili bir şey sormak istediğiniz bir şey varsa sorabilirsiniz" dedi.

Baktım ortam gerildi. Konuyu biraz dağıtmak için "O zaman ben "Bedel" dizisiyle ilgili bir soru sormak istiyorum" diyertek ortaya atladım ve "Bedel dizisinin yayından kaldırılacağı yönünde söylentiler var. Bunların bir doğruluğu var mı?" diye sordum. Sedef Avcı bu soruya " Yok şu an öyle bir şey yok. Sezon sonuna kadar inşallah devam edeceğiz.." diyerek cevap verdi.

Fakat aynı muhabir tekrar söz alıp "Efendim Amerikan vari bir dizide oynamıştı sanki Kıvanç Tatlıtuğ ya da oynayacaktı. Bilginiz var mı?" diye sorunca Sedef Avcı bu kez sinirlendi "Ya bana niye soruyorsunuz bu soruları? Ben menajeri miyim Kıvanç’ın onu görürseniz ona sorarsınız" dedi ve basın mensuplarına teşekkür ederek toplantıyı bitirdi.


Sedef Avcı'nın ardından basının karşısına Kenan Ece geçti. Kenan Ece filmle ilgili aldığı güzel tepkileri basınla paylaştı. Sonra muhabirlerin soruları üzerine Japonya'da çekilecek bir filmde rol alacağını açıkladı.


Kenan Ece'den sonra basının karşısına Selen Seyven geldi. Selen Seyven, "Filmle özdeşleşen bir şeyler oldu mu hayatınızda?" şeklinde sorulan soruya "Filmde bir kere aşk var. O yüzden hepimizin aşina olduğu bir durum olduğunu düşünüyorum. İlişkiler, aşkta kadın aklı-erkek aklı nasıl işliyor onları anlatıyor. Zaten bir aşk doktorumuz var filmde. İlker Aksum canlandırıyor bu rolü. Ben de onun hastasını oynuyorum. Aşktan hasta olmuş Ceyda karakterini canladırıyorum" dedi. Bunun üzerine bir muhabir "Aşktan hasta olduğunuz oldu mu hiç?" şeklinde bence de çok yerinde bir soru yöneltti. Selen Seyven ise bu soruya şöyle cevap verdi;

"Oldu ya oldu. 17 yaşındayken ilk aşk tabi çok fena çarpmıştı beni. 1 buçuk ay evden çıkmadan "hastayım, kalbim ağrıyor" diye ağladığımı biliyorum."

Daha sonra yeni projelerinden bahseden Seyven sözlerine şöyle devam etti:

"Yazın bu filmin ikincisini çekmeyi düşünüyoruz. Biz de oyuncu ekibi olarak 4 gözle onu bekliyoruz. Benim 22 Mayıs’ta bir filmim daha giriyor vizyona. Bir de Küba’da bir film daha çekeceğiz . Robinson Crusoe karikatürünün hikayesi çekeceğiz. Ben de orada konuk oyuncuyum ama güzel ve komik bir rolüm var. O yüzden galiba Haziran’ın başında Küba’ya gideceğiz, dönünce Temmuz’un başında Aşk Olsun 2‘yi çekeceğiz. Öyle devam edecek; 2015 film yılı oldu benim için…"

Bunlarda ilginizi çekebilir: