Sefirin Kızı oldukça iddialı!

Engin Akyürek ile Neslihan Atagül'ü buluşturan Sefirin Kızı merakla bekleniyor.

Özel Haber


Star TV'nin 'En Güzel Bölüm' ismiyle dizileri mercek altına alan programı, Sefirin Kızı'nın setine de konuk oldu. Geçtiğimiz haftalarda ekrana gelen programda set görüntülerinin yanı sıra dizinin bazı oyuncuları ve yönetmeniyle yapılan röportajlarda ekrana getirildi.

Yönetmen Emre Kabakkuşak'ın tespitleri ise oldukça dikkat çekiciydi. Kabakkuşak'ın röportajda "Seyirci Engin Akyürek ile Neslihan Atagül'ü çok özlemiş" sözleri dikkat çekti. Bu anlaşılır bir durum. Çünkü iki isim de uzun bir süredir televizyona iş yapmıyordu.

Fakat asıl dikkat çeken ise "Dizi daha yayına girmeden ünü sınırları aştı" sözleri oldu. Henüz yayınlanmamış bir dizi için bu gerçekten oldukça iddialı bir açıklama bence. Malum ne iddialı diziler yayına giriyor ama birkaç bölüm sonra ekrana veda ediyor. Dev bütçeli yapımlar birbir yayından kaldırılıyor.

Olmaz ama Sefirin Kızı da yayına girdikten sonra beklenen ilgiyi göremezse ve reytinglerde istenilen düzeye ulaşamazsa ne olacak? "Hani ünü sınırları aşmıştı?" diye sorulmayacak mı?

O yüzden ben bir diziye böyle bir misyon yüklemeyi doğru bulmuyorum. Dizi yayınlanır seyirci sever ya da sevmez. O izleyicinin takdiridir. Daha yayınlanmamış bir dizi için "ünü sınırları aştı" demek aşırıya kaçmaktır.

İnşallah Sefirin Kızı çok izlenir ve ünü sınırları aşar o ayrı bir konu. Ayrıca ben de Engin Akyürek ile Neslihan Atagül'ün başrollerinde yer aldığı bir dizinin başarısız olacağına inanmıyorum. Ama bu kadar iddialı sözleri de doğru bulmuyorum.

Bunlarda ilginizi çekebilir: