Sefirin Kızı, Çukur'u tahtından etti!

2018 yılında "Çukur, Yaşamayanlar'ı bile solladı!" başlığıyla bir yazı yazmıştım. Çukur'u Türkiye'nin ilk Vampir dizisi Yaşamayanlar'a benzeterek, "Bu kadar ölü orada bile dirilmedi" demiştim. Aradan yaklaşık 2 yıl geçti. Bir çok şey değişti ama Çukur da bu durum maalesef değişmedi. Dizide ölüler birbir dirilmeye devam ediyor. Son olarak Mahsun da yeniden ortaya çıktı.

Özel HaberDiziye yeni oyuncular, Çukur'a yeni düşmanlar katılsa da senaryo bu duruma bir çözüm bulunamadı ve senaryo sık sık tıkandı. Hal böyle olunca da 3 sezondur zirvede olan Çukur, liderlik koltuğunu kaptırdı.

Neslihan Atagül, Engin Akyürek ve Uraz Kaygılaroğlu'nun başrollerinde yer aldığı Sefirin Kızı'nın son iki bölümü tüm kategorilerde birinci oldu. Her ne kadar Nejat İşler, Çukur'a bir ivme kazandırsa da Sefirin Kızı liderlik koltuğunu artık kolay kolay kaptırmayacaktır. Eğer bu şekilde devam ederse Çukur, sezon sonu ekrana veda edebilir.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: