'Sefirin Kızı' izleyicide beklenti yarattı!

Engin Akyürek daha önce de çok iyi oyuncularla partner oldu. Son filminde Bergüzar Korel'le kamera karşısına geçti mesela, son dizisinde de Fahriye Evcen'le oynadı. Ondan önce Tuba Büyüküstün'dü partneri, daha önce ise Beren Saat. Ama nedendir bilinmez Neslihan Atagül ismi farklı bir beklenti yarattı Engin Akyürek hayranları arasında.

Özel Haber


Biliyorsunuz ben Aslı Enver ismini öne sürmüştüm ama Neslihan Atagül'ün de doğru bir tercih olacağını belirtmiştim. Neslihan Atagül çok iyi bir oyuncu gerçekten. Burak Özçivit'le birlikte rol aldığı 'Kara Sevda' dizisinde gösterdiği performans muazzamdı. Ama ben Ekin Koç'la kamera karşısına geçtiği 'Senden Bana Kalan' filmindeki oyunculuğuna da hayran kalmıştım. Ama ne yalan söyleyeyim bu kadar sevildiğini de bilmiyordum.

Son günlerde ne yana dönsem herkes bu diziyi sorar oldu bana. Gecce.com'un sosyal medya hesaplarına da sık sık Sefirin Kızı ile ilgili sorular geliyormuş. "Dizi ne zaman yayınlanacak, set başladı mı, Neslihan Atagül'le Engin Akyürek bir araya geldi mi" tarzında bir çok mesaj atılmış.

Herkes merakta...

Açıkçası tanıtım anlamında dizinin biraz geri kaldığını düşünüyorum. Bir çok dizi sete çıktı, en azından okuma provalarına başlandı. Bir çoğunun oyuncu kadrosunun tamamı açıklandı. Her gün bir kaç diziden mail kutumuza yeni haberler geliyor. Ama Sefirin Kızı'ndan ses yok.

Sadece iki gün evvel "Neslihan Atagül, Sefirin Kızı"nda" diye basına bir mail geçildi. Oysa basın bu durumu 1 buçuk ay önce zaten yazmıştı. O sebeple de fazla ilgi görmedi.

Anlaşılan o ki Sefirin Kızı'nın şimdiden izleyici kitlesi oluşmaya başlamış. Engin Akyürek ile Neslihan Atagül isimleri belli ki izleyicide bir beklenti oluşturmuş. Bence bu beklentiye bir cevap verilmeli ve diziden yeni gelişmeler artık basınla paylaşılmalı.

Bunlarda ilginizi çekebilir: