Serenay Sarıkaya, Çağatay Ulusoy aşkı için ne dedi?

Daha önce "Muhteşem Yüzyıl"ın yıldızları Meryem Uzerli, Selma Ergeç ve Nur Fettahoğlu'nun rol aldığı reklam firmasının yeni yüzü "Medcezir" dizisinin oyuncuları Serenay Sarıkaya ile Hazar Ergüçlü oldu. Bu reklam kampanyası kapsamında Serenay Sarıkaya ile Hazar Ergüçlü bir basın toplantısı düzenledi.

Özel Haber


Basın toplantısı başlamadan önce Serenay Sarıkaya'nın reklam için seslendirdiği ve ilk olarak "Medcezir" dizisinde söyledi şarkı çalındı. Ardından sözü Serenay Sarıkaya aldı.

Reklam filmi çekimlerinin 3 gün sürdüğünü ve çok heyecanlandığını anlatan güzel oyuncu, "Dizilerde görülen şaşalı halimizle dışarıdaki halimiz aynı olmuyor. Bu yüzden bizim için bakımlı olmak çok önemli" dedi.

Hazar Ergüçlü ise profesyonel hayata geçince saçlarının çok yıprandığını ve çok fazla işlem görmeye başladığını bu sebeple saçlarına sürekli bakım yaptığını anlattı.

Bu giriş konuşmasının ardından Serenay ve Hazar basın mensuplarıyla konuşmak ve sorularımızı yanıtlamak istedi. Biz de basın mensupları olarak iki güzel oyuncuya her şeyi sorduk ve ortaya çok güzel bir röportaj çıktı.


İşte magazine damga vuracak o röportaj:

Serenay Hanım reklam filmi için söylediğiniz şarkıyı dinledik. Sesinizin reklamın önüne geçeceğini düşünüyor musunuz?

Serenay Sarıkaya: Sesim reklamın önüne geçmedi. Çünkü reklamdaki şarkıyı ben söylemedim. Benim söylediğim şarkı sadece dizide yayınlandı. Reklamda aynı şarkı başka birinin sesiyle çalınacak.

"Medcezir" dizisi büyük bir başarı yakaladı? Bu konuda ne söylemek istersiniz?

Serenay Sarıkaya: Medcezir'de rol aldığım için çok çok mutluyum. Çok doğru bir seçim yaptığımı düşünüyorum. Set arkası çok keyifli. Herkes çok iyi anlaşıyor. İnanın sete koşar adım gidiyorum. Ve ekranda da karşılığını görüyorum. Bu da bizi daha da motive ediyor.

Biraz da Hazar Hanım'a dönelim. O "Medcezir"le ilgili neler söylemek ister?

Kamera arkasında çok eğleniyoruz. Her şey çok iyi ve herkes çok uyumlu. Bu da ekrana yansıyor.

Siz dizide çok yakın iki arkadaş hatta kız kardeş gibisiniz. Normal hayatta aranız nasıl? Set dışında görüşür müsünüz?

Serenay Sarıkaya: Evet kız kardeş gibiyiz. Set dışında da vakit geçiriyoruz. Özellikle yeme-içme konusu olunca sürekli bereberiz. Benim için çok önemli biri oldu Hazar. Arkadaşlığımızın diziden sonra da devam edeceğini ve bitmeyeceğini düşünüyorum.

Yeme-İçme dediniz ama biz sizin pek bir şey yediğinizi düşünmüyoruz. İkinizde çok zayıf ve güzelsiniz. Ayrıca çok da şıksınız. Giyim ve kıyafet seçimi konusunda birbirinize karışıyor musunuz?

Serenay Sarıkaya: Güzel sözleriniz için çok teşekkür ederiz.

Hazar Ergüçlü: Ben Serenay'a nazaran giyimime pek dikkat etmiyorum. Genelde rahat şeyler giyiyorum. Serenay bana bu konuda yardımcı oluyor. Ben ona değil de daha çok o benim kıyafetlerime karışıyor."Medcezir" dizisinindeki aşk gerçek oldu. Herkes Serenay Sarıkaya ile Çağatay Ulusoy'un aşk yaşadığını söylüyor. Bu konu hakkında bir açıklama yapacak mısınız?

Serenay Sarıkaya: Konuşmak istemiyorum.

Peki Çağatay Ulusoy'un çok fazla fanı var ve yakışıklı oyuncuyu kimseyle yakıştırmıyorlar. Ama sizinle güzel bir uyum yakaladığını ve sizin yanınıza yakıştığını düşünüyorlar. Bu konu hakkında ne demek istersiniz?

Serenay Sarıkaya: Çok teşekkür ederim. Başka bir şey söylemek istemiyorum.

Hazar Hanım sizi daha önceki dizinizde kötü bir karakterde izlemiştik. Sürekli planlar ve kötülükler yapan biriydiniz. "Medcezir" de ise tam tersi. Karakteriniz özellikle dizide yaşanan aşkla birlikte daha masum ve daha sevimli bir hal aldı ve çok sevildi. Bu değişimi nasıl buluyorsunuz. Bu kadar farklı karakterleri oynayabilmek zor mu?

Dizideki kızın yaşının küçük olması, bıcır bıcır ve çok eğlenceli biri olması ekrana da o şekilde yansıdı. "Kuzey Güney" ilk dizimdi biraz acemilik vardı. Ama çok büyük tecrübe kazandım. Tecrübenin de çok fazla etkili olduğunu düşünüyorum.

Serenay Sarıkaya'dan bir cevap alamadık. Bir de size soralım. Serenay-Çağatay aşkı sete nasıl yansıyor?

Bugün buraya bir tanıtım için geldik. Buranın bunları konuşmanın yeri olmadığını düşünüyorum. Bu konuları başka zaman başka bir yerde konuşalım..

BASIN TOPLANTISINDAN FOTOĞRAFLAR İÇİN:
MAGAZİN
Fotoğraflar: Nazım Alihan Alınan

Bunlarda ilginizi çekebilir: