Serenay Sarıkaya'ya 'arabesk' öneri!

Alice Müzikali ile tiyatro sahnesinde de boy göstermeye başlayan Serenay Sarıkaya geçtiğimiz günlerde verdiği bir röportajda arabesk müziği çok sevdiğini söylemiş ve bazı zamanlar taksiye bindiğini ve şoförden arabesk şarkılar açmasını istediğini ve o şarkılara bağıra bağıra eşlik ederek seyahat ettiğini anlatmış.

Özel Haber

Eskiden bu arabesk işleri minibüslerde olurdu. Minibüslerde devamlı arabesk çalardı. Orhan Gencebay, Müslüm Gürses, İbrahim Tatlıses, Ferdi Tayfur eşliğinde yolculuk ederdik. Güzel günlerdi. Yeni dönemde ise arabeski Alişan ve Serkan Kaya temsil ediyor.

Eee Serenay'ın da sesi oldukça güzel. Bir çok kez de albüm teklif aldığı biliniyor. Albüm tekliflerini kabul etmeyeceğini açıklamıştı ama bu arabesk sevdası belki Serenay'a bir single çıkartabilir. Hatta Alişan ya da Serkan Kaya'dan biriyle düet bile yapabilir. Aslında ne iyi olur değil mi?


SERENAY SARIKAYA'DAN ŞARKILAR:

Video yüklenemedi...Video yüklenemedi...Video yüklenemedi...Video yüklenemedi...Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: