SİNEM, ARDA'YI AZARLADI MI?

Özel Haber

Dün Akşam Gazetesi'nde "Arda Turan'ın İspanya bileti tek kişilik mi?" başlığı altında bir haber yayınlandı..

Haberde Atletico Madrid'e transfer olduğu için İspanya'dan ev bakmaya başlayan Arda Turan'ın Sinem Kobal'dan azar yediği yazılmış ve Sinem Kobal'ın "Oturacağımız evi birlikte seçmeliyiz. Nasıl benim fikrimi sormazsın, orada tek başına mı oturacaksın?" diyerek Arda Turan'ı azarladığı iddia edilmişti.

Sinem Kobal'ın da transfer haberleri ile ilgili şöyle bir açıklamasına yer verilmişti: Yurtdışına transferi gerçekleşirse durum ne olur bilemem. Böyle bir şey olursa da ilişkimiz zedelenmeden, doğru bir şekilde devam eder..

Bu haberin doğruluğunu Sinem Kobal'ın avukatı ile konuştuk.. Sinem Hanım'ın avukatının verdiği bilgilere göre kesinlikle böyle bir durum söz konusu değilmiş. Sanırım daha transferde gerçekleşmedi. Ev bakma olayı da yok yani..


En tuhafı ise Sinem Hanım tarafından yapıldığı iddia edilen açıklamayla da Sinem Kobal'ın hiç bir ilgisi olmaması. Sinem Kobal'ın ne Akşam Gazetesi'ne ne de her hangi bir gazeteye bu yönde bir açıklaması olmamış..

Sinem Kobal'ın avukatı tarafından dün sabah Akşam Gazetesi'ne yayınlanması için bir bildirim yazısı gönderilmiş..

Sinem Kobal'ın çıkan bu haberlerden oldukça sıkıldığı ortada. Sanırım Arda Turan'ın transferi kesinleşene kadar da bu tarz habereri okumaya devam edeceğiz..

****

Sinem Kobal konuyla ilgili bir açıklama gönderdi.

Sinem Kobal'ın gönderdiği bu açıklamayı aynen yayınlıyorum..

"Akşam Gazetesi’nin 26.04.2011 tarihli nüshası ile web sitesinde, Arda Turan ile şahsımın; kendisinin Madrid şehrinde tutma hazırlığında olduğu bir eve ilişkin olarak tartışma yaşadığımıza ve benimde bu konuya ilişkin olarak bir takım açıklamalarda bulunduğuma dair bir habere yer verilmiştir. Bu haber tamamıyla gerçek dışı olup, haberde yer verilen diyaloglar ile tarafıma ait olduğu belirtilen açıklamaların tümü hayal ürünüdür. Sizlere ve tüm kamuoyuna duyururum"

Sinem Kobal
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: