SİNEM KOBAL, ARDA TURAN'DAN AYRILMAMIŞ!

Özel Haber

Bugün çeşitli web sitelerinde Sinem Kobal'ın Arda Turan'la aralarının açıldığı iddia edilmişti. Haberlerde Dj Asuman Şener'in bir alışveriş merkezinde Arda Turan'la karşılaşıp selamlaştığı bunun sonrasında ise imzalı bir CD'sini GS Florya tesislerine Arda Turan'a yolladığı yazılmıştı.

İddiaya göre CD eline ulaşan Arda ise bu imzalı CD'yi Sinem Kobal'a yakalatınca ikili arasında büyük kavga çıkmış. Bu kavga büyüyürek ayrılığa kadar gitmiş. Hatta Arda Turan kendisini affetirmek için Sinem Kobal'ın setine gitmiş. Fakat Sinem, Arda'yla barışmak istememiş.

Bende çıkan bu haberle alakalı Sinem Kobal'ın avukatı Serenad Esin Özgün'ün tarafıma yolladığı açıklamayı aynen yayınlıyorum..

"Onur Bey merhaba,

17.03.2011 tarihinde çeşitli web sitelerinde Müvekkilim Sn. Sinem Kobal hakkında yayınlanmış olan bir haber ile ilgili olarak tarafınızı aydınlatma gereği duymuş bulunmaktayız. Anılan haberde, Sn. Sinem Kobal'ın Sn. Arda Turan ile yaşamış olduğu bir tartışmadan bahsedilmektedir. Bu haberde belirtilen hususların tümü gerçek dışıdır. Hassasiyetinize inanarak ve habercilik anlayışınıza güvenerek gereğini yapmanızı bekliyoruz. İlginize teşekkür ederiz."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: