'Sonsuz Aşk'a çiftler geccesi!

Başrollerinde Murat Yıldırım ve Fahriye Evcen'in rol aldığı 'Sonsuz Aşk' filminin galası dün akşam Levent'te bir AVM'de gerçekleşti. Oldukça iyi organize edilen galanın kırmızı halısı da filmin ismi gibi 'Sonsuz Aşk' geçidine dönüştü. Neredeyse herkes gecceye çift olarak gelmişti. Yeni evliler, nişanlılar, bebek bekleyenler, ilk kez kameralara el ele poz verenler... Neler oldu neler?

Özel Haber

Dün @gecceofficial Instagram hesabından galadan canlı yayınlar yapıldı. Bu hesabı takip edenler galadan ilk görüntüleri anında izledi. Bu yayınlara baktığımızda dün galanın en çok ilgi gören çifti Özge Gürel ile Serkan Çayoğlu olmuş. Yapılan diğer yayınlara bile "Özge'yle Serkan'ı çekin" gibi yorumlar yapılmış. O yüzden ben de yazıma bu çiftimizle başlamak istedim.


Serkan Çayoğlu ile Özge Gürel kırmızı halıda el ele yürüdü ve ilk kez basına el ele poz verdi. Magazin muhabirlerinin aşkları ile ilgili sorularına "Çok mutluyuz, her şey yolunda" gibi kısa cevaplar verdi ve fazla detaya girmedi. İkisi de yeni bir projede yer alacaklarını söyledi.


Takipçiler Serkan Çayoğlu ile Özge Gürel'i beğenmiş ama bence galanın en güzel çifti Burak Sağyaşar ile Hatice Şendil'di. Hamileliğinin 7. ayında olan Hatice Şendil'e bebek ayrı bir güzellik katmış. Dün akşam çok güzel görünüyordu. Hem Burak'ın hem de Hatice'nin yüzü gülüyor, mutluları yüzlerinden okunuyordu. Bebeğin her şeyini hazırlamışlar tüm hazırlıklar tamammış. Doğum Mayıs'ta olacakmış. Günü gelince evlatlarını sağlıkla kucaklarına alırlar inşallah. Annelik ve babalığın Burak Sağyaşar ve Hatice Şendil'e çok yakışacağını düşünüyorum. Magazin muhabirleriyle sohbet eden Hatice Şendil "Hamileliğe alıştım. Sanki hep böyle kalacakmışım gibi geliyor ama bebeğimi sabırsızlıkla bekliyorum" dedi. Burak Sağyaşar da oldukça heyecanlı olduğunu söyledi.

Galanın diğer bebek bekleyen çifti ise Eda Özerkan ve Timur Acar'dı. Özerkan 5 aylık hamile olduğunu açıkladı. "Yaklaşık 2 buçuk aydır hiç mutfağa girmedim. Mutfak işleri Timur'da. Bana çok yardımcı oluyor" dedi. Timur Acar iyi bir eş olduğu gibi iyi de bir baba olacağa benziyor. Allah mutluluklarını daim etsin.


'Sonsuz Aşk' dizisinin başrolü Murat Yıldırım da gecceye eşi İmane Elbani ile geldi. Çift kırmızı halıda birlikte basına poz verdi. Ardından soruları yanıtlayan Murat Yıldırım, "Eşinin henüz Türkçe konuşamadığını ve yakın zamanda öğreneceğini söyledi. "Öğrenmeye mecbur" dedi. Eşinin kendiyle evli olmadan önce de ünlü olduğunu vurgulayan Yıldırım, "Birlikte bir filmde rol alır mısınız?" sorusunu "Olabilir, neden olmasın" diyerek cevapladı.


Filmin diğer başrolü Fahriye Evcen de nişanlısı Burak Özçivit'le birlikte kamera karşısındaydı. Almanya'da nişanlanan çift oldukça mutlu görünüyordu. Burak'ın elinde küçük bir sargı vardı.. Muhabirler sorunca "Önemli bir şey değil, küçük bir set kazası" dedi. Burak'ın nişan yüzüğü parmağındaydı. Fahriye'nin ise tek taşı vardı. Burak Özçivit çok önemli bir itirafta da bulundu. "Yazın Fahriye ile ikinci filmi çekmeyi planlıyordum ama benden önce davranıp 'Sonsuz Aşk'ı çektiler. Olsun bu da çok güzel bir film oldu" dedi. Yani bu filmin çekilmesi ile birlikte Burak Özçivit ve Fahriye Evcen'in birlikte rol alacağı yeni film rafa kalkmış oldu.

Burak Özçivit yapımcılığı sevdi. Son iki senedir dizilere verilen aralarda film çekiyor. Son filmi 'Kardeşim Benim'di, büyük başarı elde etti. Benim de oldukça sevdiğim bir film. Zaten Burak'a da attığım mesajda "Harika bir film yapmışsın" yazmıştım. Fahriye Evcen'le olmasa bile Burak Özçivit bence bu yaz yeni bir film daha çekecektir. Yani inşallah çeker. Çünkü her projesinde üstüne koyan Burak Özçivit'in çok daha güzel filmler çekeceğini düşünüyorum.

GALADAN ÖZEL FOTOĞRAFLAR İÇİN:
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN

Bunlarda ilginizi çekebilir: