Tolga Sarıtaş'tan Engin Akyürek olur mu?

Rol aldığı 'Muhteşem Yüzyıl' ve 'Benim Adım Gültepe' dizilerinin ardından 'Güneşin Kızları' dizisinde boy gösteren Tolga Sarıtaş bu dizideki performansıyla öne çıktı. İçinde hem iyiyi hem de kötüyü barındıran Ali karakterini canlandıran oyuncu bu karaktere öyle bir can verdi ki herkesi kendisine hayran bıraktı. Yeri geldi kendi ağladı yeri geldi ekran başındakileri ağlattı. Hem iyiyi hem de kötüyü bir karaktere sığdırdı. Ve tabii ki bu başarı da ona şöhreti getirdi.

Özel Haber

Tolga Sarıtaş'ın bu dizideki performansı o dönem hatırlarsanız Engin Akyürek'e benzetiliyordu. Hatta Engin Akyürek için yapılan en yaygın yorum olan "Gözleriyle oynayan oyuncu" benzetmesi Tolga Sarıtaş için de yapılmaya başlandı. Tolga Sarıtaş da sanki "Engin Akyürek'in yolundan gidiyorum" der gibi başarılı oyuncu ile birlikte fotoğraflarını paylaştı. Zaten iki oyuncu da aynı menajerlik şirketine bağlı olduğu için bir araya gelmek zor olmadı. Hatta "Kafasına Göre" dergisi için Engin Akyürek, Tolga Sarıtaş'la röportaj yaptı.

Tolga Sarıtaş da Engin Akyürek gibi dizisi bitince uzunca bir ara verdi. Ve şimdi 'Kötü Çocuk' filmiyle dönmeye hazırlanıyor. 20 Ocak'ta vizyona girecek olan film için geri sayım başladı.

'Güneşin Kızları' dizisinin ardından bu filmde de başarıyı yakalarsa Tolga Sarıtaş kendisini ispatlamış olacak ama olur da performansı beğenilmez ve çakılırsa onun için zor bir dönem başlayacak. Bakalım Tolga Sarıtaş'tan bir Engin Akyürek olacak mı bu filme göreceğiz.

Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: