Tuba Büyüküstün'ün partneri kim olmalı?

Tuba Büyüküstün ve İlker Aksum'un başrollerinde oynadığı "20 Dakika" dizisinin 30. bölümde bitecek olması "Acaba Tuba önümüzdeki sezon ne yapacak, yeni bir dizide rol alacak mı yoksa yine inzivaya mı çekilecek?" sorularını akıllara getirmişti. Fakat Tuba Büyüküstün katıldığı bir davette basın mensuplarına "Gelecek sezon için yeni projelerimiz var" diyerek merak edilen bu sorulara cevap vermiş oldu ama yeni bir tartışmanın da fitilini ateşledi.

Özel Haber

Tuba Büyüküstün'ün yeni projesini merak eden hayranları sosyal medyada ve internet üzerinden sohbet edebildikleri alanlarda Tuba Büyüküstün'ün yeni projeleriyle ilgili fikir yürütüp başrolü kiminle paylaşacağı konusunda yorumlar yapmaya başladı.. Yapılan bu yorumların ardından "İkinci Sayfa" programının sunucusu ve Posta Gazetesi Magazin Müdürü Müge Dağıstanlı, Tuba Büyüküstün'ün önümüzdeki sezon eşi Onur Saylak'la aynı projede yer alacağını iddia etti. Eğer bu iddia doğruysa Tuba için bir felaket olacağı kanaatindeyim. Her ne kadar "20 Dakika" çok güzel bir dizi olsa da maalesef reytinglerde hak ettiği yere gelemedi. Bu sebeple Tuba Büyüküstün'ün verdiği aradan sonra tekrar parlaması için ince eleyip sık dokuması ve çok iyi bir partnerle çıkış yapması gerekli.

Onur Saylak'ın oyunculuğuna söyleyecek bir sözüm yok, çok iyi bir oyuncu olabilir ama geçmiş dizilerine bakıldığında Tuba Büyüküstün'le oynadığı Asi ve Gönülçelen'i saymazsak çok başarılı olduğu söylenemez. Zaten Gönülçelen ve Asi'de de başrol oyuncusu değildi. Başrolünde yer aldığı son iki dizi Ağır Roman Yeni Dünya ve Sensiz Olmaz tutmadı ve yayından kaldırıldı. Ayrıca evli çiftlerin birlikte rol aldığı dizilerde binbir sorun çıktığını da biliyoruz. Murat Ünalmış ve Birce Akalay çiftinin yakın zamanda yaşadıklarını hepimiz gördük.

İşte bu sebeplerle Tuba Büyüküstün'ün yeniden eski günlerine dönebilmesi için yeni dizisinde farklı bir partnerle rol alması lazım. Benim bu konuda üç önerim var.

Birincisi "Suskunlar" dizisinden sonra ekranlara ara veren Murat Yıldırım. Biliyorsunuz iki oyuncu daha önce Asi dizinde birlikte rol almış ve efsane bir çift yaratmışlardı. Dizi o dönem dünyanın çeşitli ülkelerine satılarak büyük bir rekora imza atmış, Tuba ve Murat çifti Ortadoğu'da ve Arap ülkelerinde oldukça popüler olmuştu. Bence bu efsane çifti yeniden izlemek güzel olabilir.

İkinci önerim ise ekranlara çok uzun bir süre ara veren ve önümüzdeki sezon yeni bir dizi ile dönüş yapması beklenen Engin Akyürek. Bence Tuba-Engin çifti harika olur ve Tuba Büyüküstün eski şaşalı günlerine yeniden kavuşur.


Aklımdaki üçüncü isim ise herhalde Türkiye'ye damga vurur. "Kuzey Güney" dizisinin bu sezon final yapacağı ve Kıvanç Tatlıtuğ'un vereceği yarım dönemlik bir aranın ardından Ocak-Şubat gibi yeni bir diziye başlayacağı düşünülürse bu ikili de bir araya gelebilir ve Türkiye'nin en çok ses getiren çifti olabilir..

Bunlarda ilginizi çekebilir: