Tuba ile Engin aynı dizide rol alacak mı?

Ay Yapım'ın atv ekranlarında yayınlanan dizisi "Karadayı"nın başarılı senaristleri Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat'a yeni bir dizi senaryosu yazdırdığının duyulmasının ardından bu yeni dizide hangi isimlerin yer alacağını merak konusu oldu.

Özel Haber

Sosyal medyada dizinin başrollerinde son olarak "Fatmagül'ün Suçu Ne" dizisinde yer alan Engin Akyürek ile "20 Dakika"da rol alan güzel oyuncu Tuba Büyüküstün'ün olacağı söylentisi Akyürek ve Büyüküstün fanları arasında büyük bir heyecana neden oldu. Bana da Twitter üzerinden bir sürü soru soruldu; "Bu haberler doğru mu, gerçeklik payı var mı?" diye. Ben de gelen soruları aynen Ay Yapım'a mail attım ve bir cevap vermelerini rica ettim.

Daha önce de söylemiştim Ay Yapım bu konularda çok hassas. Her soruya kendi stratejilerini de etkilemeyecek şekilde hemen cevap veriyorlar. Bu sorulara da cevapları hızlı oldu ve dediler ki "Kesinleşen bir şey yok." Yani bu demek oluyor ki "Görüşüyoruz ama henüz anlaşamadık"

Ay Yapım'a ikinci sorum ise yine Twitter'da bana sıkça sorulan Öykü Karayel'in önümüzdeki sezon her hangi bir dizide yer alıp almayacağıydı. Bu soruya ise cevapları kesin ve netti. "Öykü Karayel ile ilgili daha önce de konuşmuştuk, herhangi bir projemizde yer almıyor."

Bunlarda ilginizi çekebilir: