"Vatanım Sensin" mi, "Bizim Hikaye" mi?

Uzun bir aradan sonra Hazal Kaya ekranlara geri döndü. Yıldız oyuncu reyting rekorları kıran "Adını Feriha Koydum" dizisininden sonra "Son Yaz Balkanlar", "Aşk" ve "Maral" dizilerinde rol almıştı ama bu diziler ekrana erken veda etmek zorunda kalmıştı. Sonrasında yemek kurslarına giden Kaya, uzunca bir ara dizilerde rol almadı. Sonunda hayranlarının yüksek sesle feryatlarını duydu ve "Bizim Hikaye" dizisiyle muhteşem bir dönüş yaptı.

Özel Haber

Hazal Kaya'nın Burak Deniz'le başrolü paylaştığı dizi "Shameless" dizisinden uyarlama ve Perşembe günleri Fox TV'de yayınlanıyor. Dizi ilk bölümünde reytinglerde çok ses getiremese de ikinci ve üçüncü bölümlerinde zirveye oturdu. Kanal D'de yayınlanan "Ver Elini Aşk" ve atv'nin dizisi "Kanatsız Kuşları" geride bırakmayı başardı.

"VATANIM SENSİN" GEÇTİĞİMİZ SEZONA DAMGA VURDU!

Fakat geçtiğimiz sezona baktığımızda Perşembe'nin birincisi hep açık ara "Vatanım Sensin" olmuştu. Kıvanç Tatlıtuğ ile Tuba Büyüküstün'ün rol aldığı "Cesur ve Güzel"i bile gerisinde bıraktı. Oysa Kıvanç ve Tuba'ya "yılın çifti" yorumları yapılıyordu. Ona rağmen reytinglerde "Vatanım Sensin"i geçmeyi başaramayan dizi ilk sezonun sonunda final yaptı.

"Vatanım Sensin", "Cesur ve Güzel"le yarışırken bir de işin içinde Engin Akyürek ve Fahriye Evcen'in rol aldığı "Ölene Kadar" dizisi girdi. Engin Akyürek'in fanları malum, çok güçlüler. Akyürek'i her fırsatta, her şartta destekliyorlar ama "Ölene Kadar"ı onlar da kurtaramadı. Engin Akyürek'in bir dizisi ilk defa yayından kalktı.

HALİT ERGENÇ "YAKINDA GELİYORUZ" DEDİ!

Şimdi geçtiğimiz sezon hal böyleyken insan şu an reytinglerin birincisi olan "Bizim Hilkaye"nin "Vatanım Sensin" başlayınca nasıl sonuçlar alacağını merak ediyor. Halit Ergenç, “İkinci sezon çekimleri geç başladı, hazırlıklar anca tamamlandı. Yakında yayına girer” dedi. Adana Film Festivali'nde konuşan Onur Saylak da "İlk sezon çok iyiydi. Bıraktığımız yerden devam etmek için sıkı bir hazırlık çalışması yaptık. Senaryo ekibi, kostüm ekibi ve oyuncular sezon öncesi çok iyi hazırlandık. Yakında yayına gireceğiz" diyerek adeta gözdağı verdi. Bakalım bu yarıştan kim galip çıkacak?

Sabırsızlıkla bekliyorum...

Bunlarda ilginizi çekebilir: