Yeni sezonun yeni çiftleri, in'leri out'ları!

Merakla beklenen yeni dizilerden ilk kareler ve fragmanlar yayınlanmaya başlandı. İlk yayınlanan fotoğraflarda beni şaşırtan da oldu hayal kırıklığına uğratanda...

Özel Haber

Örneğin "A.Ş.K" dizisinden Hazal Kaya ve Hakan Kurtaş'ın pozları beni en çok şaşırtan fotoğraflar oldu. Açıkçası dizinin konusunu ilk öğrendiğimde çok heyecanlandım. Önce Aslıhan Gürbüz ve Nebahat Çehre'nin sonra da Hazal Kaya'nın dizinin kadrosunda olduğunu öğrendim ve heyecanım iki kat daha arttı. "Böyle güzel bir konuya bu kadar başarılı bir kadro oluşturulursa bu dizi uçar" diye düşündüm. "Anlaşılan Gold Film bu sefer çok titiz davranıyor ve sanırım önümüzdeki sezon çok konuşulacak bir dizi geliyor" diye de ekledim. Ama erkek oyuncular açıklanınca fikrim tam tersi yönde değişti.


Kaan Urgancıoğlu ve Hakan Kurtaş'ın bu diziye yakışmayacağını, özellikle Hakan Kurtaş'ın Hazal Kaya ile uyumlu olamayacağını belirttim. Hatta bu fikrimi Hazal Kaya fanı olan bir kaç arkadaşla da paylaştım. Onlar da erkek oyuncu seçiminin kendilerini korkuttuğunu, böylesi güzel bir dizinin bu uyumsuzluk yüzünden reytinglere kurban gitmesinden korkuttuklarını söyledi. Ama diziden ilk fotoğrafları görünce de içimize su serpildi. Bence Hakan Kurtaş ve Hazal Kaya çok yakışmışlar. Fotoğraflarda da oldukça uyumlu gözüküyorlar.. Eğer bu uyum sadece fotoğraflarda kalmazsa bu dizi çok iş yapar. Hatta "önümüzdeki sezonun en ses getirecek dizisi olur" diyebilirim.

magazin


Beni şaşırtan ikinci çift ise Fahriye Evcen-Burak Özçivit oldu. Bu ikili ile ilgili çok yorum yapıldı, çok yazılıp çizildi. Fahriye Evcen'in Burak Özçivit'in yanında yaşlı duracağından tutunda Burak Özçivit'in Fahriye Evcen'in yayında çok soğuk kalacağına kadar bir sürü şey söylendi. Ama fotoğraflar tüm bu söylentiler yıktı, geçti. Dizi nasıl olur, tutar mı tutmaz mı bilmem ama bu çift olmuş arkadaş! Bence Fahriye ve Burak çok yakışmışlar. Yolları açık olsun..

magazin


Çağatay ve Serenay bence yeni yayın döneminin en yakışan çifti. Biri dünyalar güzeli bir kız diğeri ise yakışıklığıyla genç kızların aklını başından alan bir delikanlı. Eee bu ikili yanyana gelince de bakmaya doyamayacağınız bir çift çıkıyor karşınıza. Açıkçası dizinin kadrosu da oldukça iyi. Sanırım Barış Falay'ın oyunculuğunu kimse çıkıp kötü yönde eleştirmez. Çünkü adam çok başarılı. Hatırlayın Ezel'deki Kerpeten Ali'yi ya da Alyazmalım'daki Cemşit'i. Kim ne diyebilir? Mine Tugay'ın da "Öyle Bir Geçer Zaman ki"deki performansı düşünülürse alın size bir süper ikili daha. Kadro süper, oyuncular on numara belki ama yine de bu dizide beni iten bir şey var. İlk fragman özellikle çok donuk geldi bana. Serenay çok yaşlı gözükmüyor muydu sizce de? Bilmiyorum bu dizi ile ilgili hep bir tereddütüm oldu. Hala da devam ediyor. Her şey güzel gibi görünüyor ama sanki hala eksik bir şeyler var..

magazin

Video yüklenemedi...
Beni en büyük hayal kırıklığına uğratan "Kayıp" oldu. Aslı Enver çok sevdiğim ve başarılı bulduğum bir arkadaşım. Mete Horozoğlu da hayranı olduğum büyük bir oyuncu. Ne yalan söyleyeyim bu çiftin bir araya gelmesi ve iki çok sevdiğim oyuncunun buluşması beni çok fazlasıyla heyecanladırdı. Belki de bu yüzden beklentiyi çok yüksek tuttum, bilmiyorum. Ama ilk fotoğrafları görünce hayal kırıklığına uğradığımı söyleyebilirim. Kıyafetler ve dekor bana çok abartı geldi. Aslı Enver çok içten ve sempatik biri. Onu hep böyle neşeli ve sevecen görmek istediğimden belki de o ağır makyaj ve şatafatlı elbiseler içinde pek beğenmedim. Açıkçası bu ilk fotoğraflar beni bu diziden biraz uzaklaştırdı ama umuduğumu kaybetmiş değilim.

magazin

Bunlarda ilginizi çekebilir: