ZEYNEP BEŞERLER'İN 'SAHTE' SEVGİLİLERİ!

Özel Haber

Her pazartesi reytingleri alt üst eden "Arka Sokaklar" dizisinin "Melek Komiser"i Zeynep Beşerler'in ismi Kenan İmirzalıoğlu ile yaşadığı ayrılığın ardından bir çok kişiyle anıldı.

"Efe Duru ile aşk yaşadığı kesinleşti" tarzında haberler çıkmıştı mesela. Sonra "Efe Duru ile yaşadığı aşk son buldu" yazılmıştı. Bu haberlerin ardından konuştuğumuzda Zeynep Beşerler , "Kendileri başlatıp, kendileri ayırdılar" demişti. Ben de bu köşeden onun açıklamalarına yer vermiştim..

O yazıyı okumak için tıklayınız..

Daha sonra "Arka Sokaklar"da rol arkadaşı Berk Oktay'la yazıldı. Berk Oktay'ın başka biriyle ilişkisi olduğu ortaya çıktı.

Sadettin Saran'la yazıldı. Saran "Aşk yaşamıyoruz" diye açıklama yaptı..

Bugün yine Berk Oktay'la yazılmış Zeynep Beşerler...

Bir mekan çıkışı görüntülenmişler üstelik, fotoğrafları da var birlikte...

magazin

Fotoğrafları gören gazeteci Berk Oktay'ın sevgilisinden ayrıldığını ve sabahın ilk ışıklarına kadar Zeynep Beşerler'le eğlendiğini iddia etmiş..

Ben de bu iddiadan yola çıkarak Zeynep Beşerler'e ulaştım ve Zeynep'in haklı isyanıyla karşılaştım.

İşte noktasına virgülüne dokunmadan Zeynep'in bana attığı mesajı yayınlıyorum..

"Onur Bey hakkımda sürekli masa başı haberler yapılıyor. Gerçekten bıktım artık. Kız kardeşimin düğünüydü ve çok kalabalıktık. Berk herşeyden önce benim çok iyi arkadaşım ve bizi sürekli yanyana görecekler. Daha önce kız arkadaşıyla dahep beraber görüntülenmiştik. Bu nasıl bir mantık."

Zeynep Beşerler'in bu mesajı ile sanırım bir aşk iddiası daha yalanladı. Bakalım Beşerler'in bundan sonraki sahte sevgili kim olacak?

Bunlarda ilginizi çekebilir: