YAZI ARŞİVİ / Özel Haber

Oyuncuları "Şansımı Seveyim"i anlattı!

Cem Gelinoğlu, Zeynep Tuğçe Bayat ve Gökhan Kıraç'ın başrolünde yer aldığı Şansını Seveyim filminin galasının öncesinde oyuncularla bir araya geldik ve keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. Her ne kadar Zeynep Tuğçe Bayat trafiğe takıldığı için aramıza biraz geç katılmış olsa da eğlenceli bir röportaj olduğunu düşünüyorum. Sözü daha fazla uzatmadan röportaja geçiyorum.

26.08.2017 19:30

Sunucuya "Sen kimsin?" diye çıkıştı!

Fox TV'de hafta sonları yayınlanan "İlk Buluşma" isimli şaka programı oldukça eğlenceli geçiyor. Açıkçası ben kahkahalarla takip ediyorum.

10.08.2017 18:27

"Kalp Atışı" yüzleri güldürdü!

Show TV dizi konusunda maalesef istediği başarıya bir türlü ulaşamadı. Yayına aldığı diziler ya beklenenden erken final yaptı ya da aniden yayından kaldırıldı.

13.07.2017 16:53

En azından mutlu sonla bitti!

Şüphesiz ekranların efsane dizilerinden biri oldu İçerde. Gerek konusu, gerek senaryosu, gerek de kadrosu ile adını dizi sektörüne altın harflerle yazdırdı. Diziyi ilk sezon sonunda bitirmeleri de çok doğru bir karardı. Uzamadan, sıkmadan en doğru zamanda final yaptı.

20.06.2017 17:50

Bu yaz hangi dizileri izleyeceğiz?

Sezon yavaş yavaş sona ermesiyle birlikte yazın yayınlanacak olan dizilerde kendilerini göstermeye başladı... İşte yazın ekranda olması kesinleşen diziler...

05.06.2017 18:30

'Renkli Sayfalar'ın setine girdik!

Lerzan Mutlu, Şule Zeybek ve Dr. Aytuğ Kolankaya'nın sunumuyla hafta içi her sabah Kanal D'de yayınlanan 'Renkli Sayfalar' programının setini ziyaret ettim ve kamera arkasında neler oluyor diye bir göz attım.

21.04.2017 16:06

Hani 'Ölene Kadar'dı?

Fahriye Evcen ile Engin Akyürek'in başrollerini paylaştığı 'Ölene Kadar' dizisi dün yayınlanan 13. bölümü ile ekranlara veda etti.

14.04.2017 11:52

'Duymayan Kalmasın'ın setine girdik!

Sabah programları arasında büyük bir rekabet başladı. Hepsi birbirleriyle yarış içerisinde. Bu programlardan biri de Star TV'de yayınlanan 'Duymayan Kalmasın.' Fakat 'Duymayan Kalmasın'ın diğerlerine göre biraz daha önde olduğunu söyleyebiliriz. Bunun en iyi kanıtı şüphesiz reytingler. Sıralamaya bakarak bir karşılaştırma yaptığımızda 'Duymayan Kalmasın'ın diğer programlardan daha önde olduğunu çok rahat görebiliyoruz. Peki 'Duymayan Kalmasın'ı farklı kılan ne? Bence samimiyet.

13.04.2017 13:21

Can Yaman: Yeliz'in gelmesiyle müthiş bir uyum oldu!

'Hangimiz Sevmedik' dizisinin setine yaptığım ziyareti ve başrol oyuncularından Yeliz Kuvancı ile yaptığımız sohbeti dün yayınlamıştık. Bugün ise Can Yaman'la yaptığımız röportaj sizlerle... Keyifli okumalar..

12.04.2017 17:18

'Hangimiz Sevmedik' dizisinin setinde neler oluyor? Yeliz Kuvancı anlattı!

Pazartesi akşamları TRT 1 ekranlarında yayınlanan 'Hangimiz Sevmedik' dizisinin setine konuk oldum. Gerek oyuncular, gerekse set arkasında çalışanlar ekranda gördüğünüz mahallede yaşayanlar kadar iyi niyetli ve sevgi dolular. Tanışmaktan oldukça mutlu olduğum bir ekiple karşılaştım.

11.04.2017 16:07

Engin Akyürek de "İçerde"

Geçtiğimiz gün Engin Akyürek ile Fahriye Evcen'in canlandırdığı 'Ölene Kadar' dizisine denk geldim. Dizinin 11. bölümü yayındaydı. Engin Akyürek'in canlandırdığı Dağhan'ı bir erkek bir kadın polis sorguya aldı ve ona bir teklifte bulundu.

03.04.2017 18:00

Burak Özçivit'ten yeni film!

Burak Özçivit nişanlısı Fahriye Evcen'in rol aldığı 'Sonsuz Aşk' filminin galasına katılmış ve burada bir itirafta bulunmuştu. Yakışıklı oyuncu yazın Fahriye Evcen ile ikinci filmi çekmeyi planladığını ama Fahriye, 'Sonsuz Aşk'ta rol alınca planlarının suya düştüğünü anlatmıştı.

24.03.2017 15:05

'Sonsuz Aşk'a çiftler geccesi!

Başrollerinde Murat Yıldırım ve Fahriye Evcen'in rol aldığı 'Sonsuz Aşk' filminin galası dün akşam Levent'te bir AVM'de gerçekleşti. Oldukça iyi organize edilen galanın kırmızı halısı da filmin ismi gibi 'Sonsuz Aşk' geçidine dönüştü. Neredeyse herkes gecceye çift olarak gelmişti. Yeni evliler, nişanlılar, bebek bekleyenler, ilk kez kameralara el ele poz verenler... Neler oldu neler?

23.03.2017 13:06