YAZI ARŞİVİ / Özel Haber

Senaryo krizi doğru mu?

Ay Yapım yine büyük bir işe imza attı ve Kıvanç Tatlıtuğ ile Tuba Büyüküstün'ü aynı dizide buluşturdu.

16.08.2016 14:29

Rising Star Türkiye'ye Yılmaz Morgül damgası!

Rising Star Türkiye yeni jürisi ve yeni bölümleri ile dün TV8'de start aldı. Rising Star Türkiye'de geçen yıl jüri koltuğunda Demet Akalın, Gülben Ergen, Mustafa Sandal ve Fuat Güner oturuyordu. Bu yıl ise Mustafa Sandal haricinde jüri tamamen değişti.

12.07.2016 12:05

Engin Akyürek ile Hatice Şendil nasıl bir ikili olur?

Geçtiğimiz hafta Engin Akyürek ile ortaya atılan dedikoduları kaleme almıştım. O dedikodular arasında Engin Akyürek'in Hatice Şendil ile bir dizide rol alacağı iddiaları da vardı. Ama bu iddialar hem Engin Akyürek'in basın işlerini yürüten şirket hem de Hatice Şendil tarafından yalanladı.

22.06.2016 13:55

Engin Akyürek dedikoduları...

Engin Akyürek, Türkiye'nin en önemli oyuncularından biri. Kendine has bir tarzı, bir yaşam biçimi var. Rol aldığı dizilere her şeyini veriyor, oyunculuğu ile göz dolduruyor. Dizi bitince de ortadan kayboluyor. Bir dizi dönemi hiç bir şekilde görünmüyor. Davetlere, etkinliklere katılmıyor, magazin muhabirlerine yakalanmıyor. Kendi özüne dönüyor, kendini dinliyor, kendisine zaman ayırıyor ve hazır olunca da tekrar ekranlara dönüyor.

30.05.2016 18:48

Reklam kokan hareketler bunlar!

Aslında magazinden uzak yaşamayı seven ve yaptıkları işin dışında pek görüntü vermek istemeyen oyuncular bol bol magazin muhabirlerinin cirit attığı AVM'lere gider oldu. Farkında mısınız reklam filmi çekenler tek tek AVM'lere koşuyor.

25.04.2016 12:08

İzleyici Elçin Sangu'dan sıkılır mı?

Kiralık Aşk dizisiyle elde ettiği başarı ile herkesin dilindeki isim haline geldi Elçin Sangu. Herkes onu ve partneri Barış Arduç'u konuşur oldu.

09.04.2016 16:45

'Tatlı İntikam' güzel başladı!

Güneşin Kızları' yayın hayatına ilk başladığında herkesi şaşırtmıştı. Senaryosu oldukça merak uyandıran dizi için bir çok kişi "Uzun yıllar izleriz bu diziyi" yorumunda bulundu. Çünkü her karakterin altında bambaşka hayatlar olduğu ilk bölümden belliydi. Ve bu durumun izleyiciyi ekrana bağlayacağına kesin gözüyle bakılıyordu. Fakat senaryo ilerledikçe konu beklenenden çok farklı gelişti. Senaristler konuyu aslından uzaklaştırdı, dizi gittikçe içinden çıkılmaz bir hal aldı ve sonuç olarak sezon sonunu dahi göremeden ekrana veda etti. Güzelim senaryo nasıl o hale geldi ben hala anlamış değilim. Neyse...

28.03.2016 12:20

Sen de Google’la Cengiz Semercioğlu!

Bir filmde rol alan Alişan filme dahil olma sürecini anlatırken başından geçen bir olayı magazin basınıyla paylaştı. Ve paylaşırken de sözlerine şöyle başladı; “Bu olay 4 yıl önce yaşandı.”

18.03.2016 15:04

Fotoğraflarda var, Poyraz Karayel'de yok!

Hatırlarsanız Poyraz Karayel dizisi sezona çok iddialı başlamış ve kadrosuna birbirinden güçlü oyuncular kattığını duyurmuştu. Peki kimdi bu oyuncular? Özkan Uğur, İdil Fırat, Hare Sürel, Fırat Çelik, Öykü Çelik ve Berk Erçer...

15.03.2016 14:25

Survivor'ın ilk bölümde neler yaşandı?

Acun Ilıcalı'nın sunumu ile gerçekleşen "Survivor 2016" yarışması reytinglerde zirvede başladı. Program hem AB hem de TOTAL'de en çok izlenen program oldu. Pazar geccelerinin vazgeçilmez dizisi "O Hayat Benim" Survivor'ın başlamasıyla ikincilikle yetinmek zorunda kaldı.

08.02.2016 13:15

Tolga Sarıtaş ile Hande Erçel aşk yaşıyor mu?

'Güneşin Kızları'nın Selin'i Hande Erçel ile Ali'si Tolga Sarıtaş arasındaki aşk dedikodularının ardı arkası kesilmiyor. En son hafta sonu bir gazetede çıkan haberde Tolga Sarıtaş ile Hande Erçel’in gizli aşk yaşadıkları iddia edildi. Bu iddialar nereden çıkıyor, bir dayanağı var mı bilemiyorum ama böyle konularda bu tarz haberlerden çok tarafların açıklamalarına inanmayı doğru buluyorum.

01.02.2016 14:33

O kız Cansu Dere olamaz!

Bugün gazetelerde Halit Ergenç'in yeni bir dönem dizisinde rol alacağı ve bu dizinin yapımcılığını O3'ün yapacağı yazıldı.

21.01.2016 16:58