YAZI ARŞİVİ / Özel Haber

Eren Hacısalihoğlu Yaman'ı anlattı!

Bu yaz yayına giren diziler oldukça ses getirdi. Ben de her hafta bir diziyi ele alıp oyuncuları ile röportaj yapıyorum. 'Tutar Mı Tutar' ve 'Acil Aşk Aranıyor' dizilerinin ardından bu haftaki durağımız 'Kalbim Ege'de Kaldı'. Bugün 'Kalbim Ege'de Kaldı' dizisinin oyucularından Eren Hacıosmanoğlu ile başlıyoruz Alper Saldıran ve Oya Unustası ile devam edeceğiz...

25.07.2015 13:00

Duygu Yetiş, Nisan'ı anlattı!

Dizide Nisan'ın Sinan'ın peşinden koştuğu gibi ben de röportaj için Acil Aşk Aranıyor dizisinin oyuncularının peşinden koştum. Çok yoğun çalıştıkları için röportaja dahi ayıracak pek vakitleri olmuyor ama zor da olsa kaptık röportajı. Bugün Duygu Yetiş'le başlıyoruz ama röportajların devamı da gelecek...

17.07.2015 10:17

Paşhan Yılmazel ters köşe yapacak!

Tutar mı Tutar dizisinin setini ziyaret edip başrol oyuncuları Ceyda Ateş, Paşhan Yılmazel ve Cahit Gök ile keyifli röportajlar gerçekleştirdim. Dün Ceyda Ateş ile başlamıştık bugün Paşhan Yılmazel ile devam ediyoruz...

12.07.2015 12:20

Ceyda Ateş jokey olup yarışlara katılacak!

Show Tv ekranlarında Cuma akşamları yayınlanan "Tutar mı Tutar" dizisinin setini ziyaret ettim. Gittiğim gün sıcaklık gölgede 40 dereceydi. "Yayından kaldırılacak" iddialarının aksine çekimler tüm hızıyla devam ediyordu. Zaten o da iddiadan öte bir şey değilmiş. Oyuncular ve set ekibinin yaptıkları işe güveni tam ve dizinin toparlanıp iyi bir yere geleceğine inanıyorlar.

11.07.2015 12:20

"Ekranların yeni yakışıklısı" deniyor ama....

Çarşamba akşamları Kanal D'de yayınlanan 'Kalbim Ege'de Kaldı' dizisi AB kategorisinde zirveye oturdu. Dizinin başrol oyuncusu Alper Saldıran da sosyal medyanın çok konuşulan isimleri arasına girdi. Hal böyle olunca Alper Saldıran'la ilgili haberler de çoğalmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde yapılan bir habere şu başlık atılmıştı; "Ekranların yeni yakışıklısı."

10.07.2015 14:50

"Bu kız da kim?" demiştim ama...

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği, başrollerinde Seren Şirince, Berk Oktay, Pamir Pekin, Eda Ece, Gülden Avşaroğlu, Mert Türkoğlu ve Özlem Öçalmaz’ın oynadıkları İlişki durumu: Karışık, 04 Temmuz Cumartesi akşamı Show Tv’de izleyicisiyle buluşarak tüm reyting listelerinde 1. Oldu.

07.07.2015 12:45

Survivor'a Demet Akalın etkisi!

Yıl 2014... Survivor'da final heyecanı yaşanıyor. Daha önce tanınmış bir isim olmayan ve Gönüller Takımı'nda yarışan Turabi finalde. Karşısında ise daha önce Burak Özçivit, Sinem Kobal gibi oyuncularla aynı dizilerde rol almış, ayrıca Sıla gibi çok büyük bir sesle düet yapmış, şarkıları dilden dile dolaşan oyuncu ve şarkıcı Gökhan Keser var.

04.07.2015 11:36

Demet Akalın: Hakkımın yendiği yerde beni kimse tutamaz!

"Albüm Savaşları" başlığı ile bugün basında yer alan haberde, Demet Akalın'ın albümünün Gülşen'in albümünden daha çok satması üzerine Gülşen'in Demet'i kıskandığı ve yapımcı Samsun Demir'den bu haberleri yalanlamasını istediği iddia edilmişti.

01.07.2015 10:30

Sedef Avcı'yı kızdıran soru!

Bugün Zorlu AVM'de geliri Toplum Gönüllüleri Vakfı'na bağışlanmak üzere 'Aşk Olsun' filminin gösterimi gerçekleştirildi. Etkinliğe filmin oyuncuları Sedef Avcı, Kenan Ece ve Selen Seyven'in yanı sıra filmin yönetmenleri Murat Serezli ve Neslihan Yıldız Alak da katıldı. Filmin başrol oyuncusu İlker Aksum ise etkinlikte yoktu.

15.04.2015 15:27

Ceyhun Fersoy'un yeni projesi ne?

Seksenler dizisinin Almancı Şahin’i, Figüran filminin Mutlu’su, tiyatro sahnelerinin güldüren oyuncusu ve en önemlisi evimizin yaramaz çocuğu Ceyhun Fersoy’la Bağdat Caddesi’nde Limonata’da buluştuk.

14.04.2015 10:20

Ceyda Düvenci ile Maral’ı konuştuk!

Aslında çok yoğun bir programı olduğunu biliyordum ama yine de “röportaj yapmak istiyorum” diye tutturdum. Günlerce basın danışmanının kafasının etini yedikten sonra dün nihayet Ceyda Düvenci’ye ulaşabildim. Bir kaç saat sonra sunuculuğunu yapacağı törene hazırlık yapıyordu.

08.04.2015 15:37