Berksan: "Nazara geldik!"

Çıkardığı yeni single'ı 'Yeni Biri' ile müzik listelerini alt üst eden Berksan, sabah saatlerinde gelen bir haberle hayranlarını korkuttu. Edirne'den İstanbul'a dönerken kaza geçiren ünlü popçu ile kazayı ve sağlık durumunu hayranları için konuştum.

Röportaj

Yazın gelmesi ve yeni teklisinin çıkışı ile konser maratonuna başlayan ünlü popçu, Edirne'de verdiği konserden dönerken gecce 04:00 sularında kaza geçirdi. Kaza sonrası arabanın halini görenlerin yüreği ağzına geldi. Ben de geçmiş olsun demek için Berksan'ı aradım ve olayı kendi ağzından dinledim. Berksan olayı şöyle anlattı:

"Arabada ben ve menajerim Demet Yalçınkılıç vardı. Aracı şoför kullanıyordu, uyuyakalmış. Kaza öyle gerçekleşti. Araba sağdaki bariyerlere çarparak durdu. Biz de kazanın etkisiyle arabanın içinde savrulduk. Ama şans eseri kimseye bir şey olmadı. Sadece araçta hasar var. Büyük korku yaşadık, Allah korudu."

"Herkes nazara geldin diyor" şeklinde konuşan Berksan, "Yeni Biri, her yeri salladı. Spotify'de 10 günde 500 bin dinlendik, bu çok iyi bir rakam ayrıca I Tunes'ta 1 numara olduk. Çok güzel tepkiler geliyor. Herkes çok sevdi şarkıyı. Onun için nazara geldik galiba" dedi. Berksan'a bir kez daha çok geçmiş olsun diyorum...

Kaza sonrası aracın hali:


Berksan ve Turaç Berkay

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: