Et lokantasında marka: Ramazan Bingöl

Türkiye'nin en büyük ve en lüks alkolsüz mekan zinciri Ramazan Bingöl Et Lokantası, geleneksel lezzetleri kendi yorumuyla sunuyor..

TREND GURMESİ

7 yıldır hizmet sektöründe olan Ramzan Bingöl ve ürünleri gitgide kendini geliştiriyor ve bir dünya markası olma yolunda ilerliyor. Restoranları sarayı aratmayan bu lüks et lokantası zincirinde kendinizi özel hissetmemeniz mümkün değil.


Toplamda 3 şubesi bulunan Ramazan Bingöl; Ümraniye, Bayrampaşa ve Esenler-Giyimkent'te geniş araziler üzerine kurulu mekanlarıyla hizmet veriyor. Her mekanda küçük çapta bir hayvanat bahçesi de bulunuyor. Doğallığın her alanda ön planda tutulduğu Ramazan Bingöl Et Lokantaları'nda mutfaktan, salona kadar her şey büyük bir özveri ile hazırlanıyor.


Ramazan Bingöl Et Lokantası'nın sahibi Ramazan bey kendini şöyle yorumluyor; Armani, Pierre Cardin, Mc Donalds v.s.. oluyor da Ramazan Bingöl neden dünyaca ünlü bir marka olmasın? Çok da doğru söylüyor.

Yaptıkları işi sanat olarak gören Ramzan Bingöl ve ekibinin Türk Mutfağı'na katkıları büyük. Yerli-yabancı bir çok turist tarafından da tercih edilen Ramazan Bingöl sektörün en önemli elçilerinden biri. Neden derseniz Ramazan bey sadece bir işletme sahibi değil, mutfakta bir şef, iyi bir yazar, dinamik ruhlu bir girişimci ve vizyon sahibi bir kültür elçisi.
Ramazan Bingöl Et Lokantası’na gittiğimde ilk dikkat ettiğim şey garsonların hepsinin jilet gibi temiz olması ve tek tip parfüm kullanmaları oldu. İnceliğe bakar mısınız? Misafir rahatsız olmasın yemek yerken farklı kokular burunlarına gelmesin diye bu ayrıntıyı bile düşünmüşler.

Osmanlı mirası ‘Demirhindi Şerbeti’


Evlilikleri kurtaran şerbet olarak da adlandırılan bu iksir, mesir macununun sıvı hali. Tamamen doğal, içinde katkı maddesi bulunmayan Demirhindi’nin hasını Ramazan Bingöl’de yemeğinizin yanında içebilir, dilerseniz satın da alabilirsiniz.

Çocuklu aileler için ise ortam muhteşem!


Çocuklar kadar şanslısı yok ben de çocukluğuma döndüm Ramazan Bingöl’de; hayvanat bahçesindeki yaklaşık 10 çeşit hayvancıkları sevdim, onlarla vakit geçirdim, huzur buldum. Veteriner ve çocuk bakıcıları da mevcut. Gönül rahatlığıyla yemeğinizi yiyin, yavrularınızı düşünmeyin bile.

Hakiki Türk kahvaltısı


Türk kahvaltı sofrasının kültürüne yakışan lezzetleri, doyumsuz bir kahvaltı keyfi için haftanın her günü saat 09:00 itibari ile kahvaltı servis ediliyor.

Sıra gecceleri!


Bir kültür mirası olan sıra geccesi organizasyonları aslına uygun olarak Ramazan Bingöl’de gerçekleştiriliyor. Sıra gecceleri ariflerin söze, çırakların dize, güzelliklerin göze, şiirlerin saza geldiği; sevgi, muhabbet, sanat, edebiyat, tarih ve aktüalite meclisidir. Kendi grubunuzu oluşturup ayrıca ya da her Cuma Bayrampaşa şubesinde düzenlenen bu hoş etkinliğe katılım sağlayabilirsiniz. Değişik bir aktivite olmaz mı sizce?

Ramazan Bingöl lezzetlerinden ön plana çıkanlar;
Çiğ köfte, nar ekşisi soslu içli köfte, perde pilavı, steak-köfte çeşitleri, karışık kebap, sucuk çeşitleri özellikle fıstıklı sucuk süper ve künefe. Hepsini denemenizi tavsiye ederim, afiyet olsun..

Bunlarda ilginizi çekebilir: