Mekan Oscarları'na sayılı günler kaldı!

Ennn trend ödül geccesi Mekan Oscarları’na sayılı günler kaldı.. Hepimiz nefesimizi tuttuk 13 Ekim geccesi dünyada eşi benzeri olmayan bir ödül geccesine ev sahipliği yapmayı bekliyoruz.

TREND GURMESİ


15 yıldır Kenan ve Gül Erçetingöz önderliğinde Gecce.com ekibi tarafından organize edilen Mekan Oscarları’nın sahipleri bakalım o gecce hangi mekanlar olacak? Bu yılki ödül töreni diğer senelerden biraz farklı olacak. Avrupa’nın en büyük oteli Hilton Bomonti Hotel’in balo salonunda 500 seçkin davetliye yemek düzeninde yapılacak olan tören tam bir balo havasında geçecek. Sunucumuz stil ikonu, güzel yıldız Özge Ulusoy olacak. Yemek esnasında Aşkın Arsunan ve orkestrası gecceye gelen ünlü ve yeme-içme sektöründen davetlilere unutulmaz bir müzik dinletisi yaşatacak.

Gecce Mekan Oscarları, sektöre yön veren ve canlandıran, rekabeti arttıran, eşi benzeri olmayan bir ritüeldir. Hiçbir yerde bir arada göremeyeceğiniz kitle Mekan Oscarları geccesinde bir araya gelir ve ertesi günün gündemini belirler.

Yeme-içme sektörünün doğayenleri ve Gecce Mekan Oscarları tarafından bir çok kez ödüllendirilmiş isimlerle geçtiğimiz gün röportaj yaptık ve bu ödüllerin önemini bir kez de onlardan dinledik. Rasim Özkanca, Barış Tansever, İzzet Çapa, Varol Kaynar, Emre Ergani, Bayram Yıldız ve Nusret Gökçe. Hepsi Mekan Oscarları’nın önemini, tek olduğunu belirtti ve Kenan Erçetingöz ve ekibine teşekkür etti. Röportajı özet geçtim, o kadar güzel anlattılar ki hepsi Mekan Oscarları geccesi barkovizyonda yayınlanacak..


Bu devirde bir ödül törenini holdingler yapamazken, gücüyle sektöre damga vurmuş isim Kenan Erçetingöz'ü de sektörün ödüllendirmesini diliyorum :)


Detaylar için tıklayınız..

Bunlarda ilginizi çekebilir: