AK PARTİ MİLLETVEKİLİ, FAZIL SAY'A SAYDIRDI!

Fazıl Say'ın dün gecce Twitter üzerinden başlattığı "din" saygısızlığına AK Partili Milletvekili Şamil Tayyar'dan ağır yanıt geldi!

Twitter Geyikleri

Muezzin 22 saniyede okudu aksam ezanini yahu. Prestissimmo con fuco!!! Ne acelen var? Sevgili? Raki masasi?

Inancsizlarin inanclilara hakaret ETMEDIGI aciktir. Inanclilarin Ise malesef inancsizlara hakaret ETTIGI aciktir. Simdi ne olacak??))?

Raki cennette varsa ve cehennemde yoksa ama chivasregal cehennemde var cennet yoksa? O zaman ne olacak? Asil onemli soru bu!!! Kara ne?!!

Konu benim icin kapanmistir. Herkesin hayati kendine..Herkes kendi dertlerine, kendi hayatının iyi ve guzel tarafına donsun derim.yeterli.

Milliyet mansetini umarim duzeltir. Cennet meyhanemi? Hayyam'in ya da Hayyam'a atfedilen bir dortluk. Ve rt idi.hayret

Hayyam 1000 yil once yasadi. Rubaileri degerlidir. Rt'ledigimiz "cenneti ala" dortlugunun, onlardan biri oldugu tahmin edilmekte.

Aksam ezanini 22 saniyede sıkıstiran muezzine ironi ile takilanlar AKP'li olsa emin olun ki hic bir polemik olmazdi. Buradaki hedef farkli.

Ateistlik konusuna gelince; kimse din adina kendinde her tur cirkinlik yapma hakkini gorenler kadar ateist olamaz. Merak etmesinler.

Irmaklarından şaraplar akacak diyorsun, cenneti ala meyhane midir? Her müminine 2 huri vereceğim diyorsun, cenneti ala kerhane midir? Bilmem farkettiniz mi ama nerde yavşak adi magazinci hırsız şaklaban varsa hepsi allahçı, bu bir paradoks mu?


Kızanlara söyleyim; o zat Kuran'daki cennet için kerhane veya meyhane mi diye soruyor. Ben de ona soruyorum nerde doğdun kerhanede mi?

Hah hizaya gel, haddini bil. F Say ironi yaptım demiş. Öyleyse ben de ironi yaptım. İronileştik...EROL KÖSE'DEN FAZIL SAY'A ŞOK SÖZLER!

Sivridilli yapımcı Erol Köse'den piyanist Fazıl Say'a şok tweet'ler...

Bu Fazil Say ' ın küçükken topu inşaata kaçmış.... O yuzden hep salyalı....

Fazil ben sana piyanist olamazsin demedim.... Adam olamazsin,sil o salyani ve kazandigin ilk masonparasiyla dişlerini yaptir! Hoşt dinsiz!

Rabbim seni çarpmış ama emin ol ilk gördüğümde ben de çarpacam seni sen kimsin de @FazilSay1 ulvi degerlerle dalga geçmektesin!!! #edebyahu


Erol Köse'nin bu tweet'lerinden sonra Nihat Doğan da olaya girdi.
@FazilSay1 senin ağzının yamukluğunu düzeltiriz amma yüreğinin yamukluğunu nasıl düzeltiriz onu da ben bilmiyorum :) şeytanın ile mutlu ol

az önce rabıta yaptım senin için ahirette yağlı kazık rakısı hazırlıyorlarmış,sana özelmiş,nasıl bir kafa yaşayacağın belli değl @FazilSay1

@FazilSay1 sana değil de baban Ahmet hocaya yazık.erkek evladım oldu diye ne sevinmiştir adamcağız :)

@FazilSay1 Mumun hükmü güneş doğan'a kadar,Saray klavyecisi fazılın hükmü Nihat Doğan'a kadardır.kaçan topu almaya gittin neredesin oğlum.


EN YAKIŞIKLI AKTÖR ALAIN DELON!
#Alain Delon Fransiz sinemasinin hatta dunya sinemasinin en yakişikli aktorudur..

Gelmis gecmis en yakisikli aktorler Marlon Brando ve Alain Delon"dur deme hakkimi kullaniyorum

Alain Delon'u Sıla'nın şarkısı sananlar, kalp krizi geçirdiğini duyunca ne düşündüler acaba?

Alain Delon'un kalp krizi geçirdiğini duyan 456 gerizekalı 'Aaa,o Sıla'nın şarkısı di miydi?' diye sordu.

Alain Delon'u sila'nin sarkisi sanan ey ahali! Ben size ne diyeyim? Ben yaslanmisim orasi kesin:( gunaydin herkese....

Alain Delon'u Sıla'nın şarkısı sayesinde tanıyan 1 milyon kişi bulabilirim

Alain Delon'u hakikaten sıla şarkısı sanan ergenler var ise bu ülkede sağlam bir ergen soykırımı yapmak şart sivilcesi patlayacası ergenler.

Alain Delon, ölmesin babalarımızın idolü o :))
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: